Svěží a lehká emulze s intenzivním účinkem panthenolu. Pro péči o pokožku ozářenou nebo namáhanou při slunění, koupání, saunování, mrazem nebo suchem. Vhodné i pro zvlášť citlivou pokožku. Panthenol je nezbytný k udržení zdravé pokožky.
Aktivní složky
- Panthenol je nezbytný pro udržení zdravé pokožky, krásných vlasů a nehtů. Prokazatelně účinné jsou přípravky s obsahem panthenolu od 1 % výše. Nové přípravky řady Panthenol HA obsahují také kyselinou hyaluronovou. Panthenol a kyselina hyaluronová mají velkou schopnost vázat vodu, přispívají k zachování elasticity kůže a urychlují regeneraci kůže po působení slunečního záření. Přípravky jsou bez parabenů.
Složení produktu
Aqua, Panthenol, Caprylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii Butter, Glycerin, Cetearyl Ethylhexanoate, Glyceryl Stearate, Glyceryl Stearate Citrate, Dimethicone, Sodium Hyaluronate, Tocopheryl Acetate, Cetearyl Alcohol, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Parfum.
Doporučené použití
Naneste tělové mléko na pokožku a jemně vmasírujte.
Množství v balení
Balení obsahuje: 200 ml.