Záchytná vana - nádoba na olej, objem 3 litry, pro nápravy - ASTA

Speciální záchytná nádoba na olej pod nápravy a diferenciály, objem 3 litry, s výlevkou – ASTA A-9004TR
Nádoba (tzv. vana) na použitý olej s půlkulatým tvarem. Hodí se např. pro vypouštění oleje z náprav, diferenciálů atd. Díky tvaru je také možno nádobu umístit např. do ráfku nákladního auta (zachycuje olej, který vytéká z nábojů kol po sejmutí krytů).

Snadná manipulace díky bočním madlům a otvoru pro vylévání v čelní hraně – nehrozí nechtěné rozlití oleje.

Vyrobeno z odolného polyethylenu (PE) – odolné vůči většině rozpouštědel (při teplotě nižší než 60 °C), oleji, benzínu, alkoholu, kyselinám, zásadám a chemikáliím. Nádoba se neohýbá, ani když je vypouštěný olej ještě teplý.

Technické parametry:- objem: 3 litry- délka: 31 cm- šířka: 24,5 cm- výška: 15,5 cm

Historie cen

▲100.58%
25. 5. 2024
13,59 €
▼-50.14%
24. 5. 2024
6,78 €
5. 5. 2024
13,59 €

Výrobce

ASTA