Vana záchytná na olej, s roštem - ASTA

Záchytná vana - jímka na olej (pod sudy), s vyndavacím kovovým roštem – ASTA W2ST/G.
Praktická záchytná vana se používá se pro skladování či plnění/vyprazdňování až dvou sudů (barelů) objemu až 220 litrů. Spolehlivě zachytává unikající oleje a další kapaliny – přes rošt odtečou do spodní nádoby, odkud je možné je následně odsát a zlikvidovat. Nehrozí tak jejich vylití na zem.
Produkt je vyroben z kvalitní ocelového plechu tloušťky 3 mm, lakováno práškovou barvou. Stabilní konstrukce na 4 nohách.
Vhodné pro autoservisy, dílny, průmyslové provozy a další místa, kde se skladuje olej ve větším množství.
Technické parametry:
·         Délka: 1200 mm
·         Šířka: 800 mm
·         Výška: 230 mm

Historie cen

▲99.98%
25. 5. 2024
363,25 €
▼-49.99%
24. 5. 2024
181,65 €
5. 5. 2024
363,25 €

Výrobce

ASTA