Ministerstvo vnitra pustilo do klání o funkci prezidenta celkem devět kandidátů, a byť se stále ještě čeká, jak dopadne odvolání některých neúspěšných žadatelů, je jisté, že zahřívací kolo voleb skončilo. Teď už půjde do tuhého, a náš seriál se proto od příštího dílu zaměří na kampaně horkých kandidátů. Dnes ale ještě uzavřeme monitoring uchazečů o prezidentskou funkci, kteří dosud nejvíce utráceli. Mezi nimi je vítězem prozatím vyřazený kandidát Karel Janeček. Ten v monitorovaném období utratil za svou reklamu skoro 600...
The post Prezidentské volby: Zahřívací kolo skončilo. Janeček i Březina za reklamu na sítích zbytečně propálili miliony appeared first on investigace.cz.
Creato
2y
|
29 nov 2022, 07:20:26
Accedi per aggiungere un commento
Altri post in questo gruppo
![#zesvěta: Česko mezi zeměmi zasaženými útokem spywaru přes WhatsApp](https://www.cdn5.niftycent.com/a/e/7/v/L/n/6/zesveta-cesko-mezi-zememi-zasazenymi-utokem-spywaru-pres-whatsapp.webp)
![Zátah na obchodníky s divočinou za rok 2024: Další podezřelý chov tygrů v Česku](https://www.cdn5.niftycent.com/a/k/l/6/a/N/z/zatah-na-obchodniky-s-divocinou-za-rok-2024-dalsi-podezrely-chov-tygru-v-cesku.webp)
![Českých politiků na TikToku přibývá. Čísla válcuje Andrej Babiš](https://www.cdn5.niftycent.com/a/e/b/9/g/x/0/ceskych-politiku-na-tiktoku-pribyva-cisla-valcuje-andrej-babis.webp)
![#zesvěta: Británie odsoudila muže za objednávky zbraní z Ostravy](https://www.cdn5.niftycent.com/a/k/z/7/m/O/v/zesveta-britanie-odsoudila-muze-za-objednavky-zbrani-z-ostravy.webp)
![Podcast Odposlech: Zkusila jsem si zahrát na oběť, říká o odhalení nového internetového podvodu reportérka](https://www.cdn5.niftycent.com/a/D/O/q/a/z/m/podcast-odposlech-zkusila-jsem-si-zahrat-na-obet-rika-o-odhaleni-noveho-internetoveho-podvodu-reporterka.webp)